5 hotels in Cahors
  •  De beste beschikbaarheid in alle prijsklassen
  •  Top klantenservice en hulp bij het boeken
  •  Veilig boeken en directe bevestiging

Goedkoop overnachten in Cahors? Vind hier alle hotel aanbiedingen!

Onlangs geboekt in Cahors
  • Kyriad Cahors
  • Inter-Hotel Le Valentré
  • Inter-Hotel, Hôtel de France
  • Campanile Cahors
Kies uit 5 hotels in Cahors
Favoriete hotels in Cahors

[Find hotels on the map] Bekijk de hotels op de kaart

Cahors is een middeleeuwse stad die was ooit de hoofdstad van de Quercy. Deze stad van 21.000 inwoners is bekend om zijn gladde zwarte wijnen. Anders dan dat, haar rijke geschiedenis trekt ook veel toeristen tijdens het weekend. Cahors is de thuisbasis van vele historisch belangrijke structuren, met inbegrip van de ruïnes van de 7e eeuw Arc de Diane van het Romeinse Rijk en de prachtige 14e eeuwse brug van Pont Valentre. De 12e eeuwse gotische kerk van Cathedrale Saint-Etienne is ook erg populair onder toeristen, samen met de kunst museum van Musee Henri Martin. Als u op zoek bent naar avonturen in de buitenlucht, de Mont St-Cyr is de perfecte plek om te wandelen en kamperen.

Cahors hotels zijn te vinden op verschillende locaties in de stad. Het merendeel van de hotels in Cahors bieden uitstekende accommodatie en reisdiensten, en sommige van hen zijn hotels. Cahors is het best bezocht door middel van rondleidingen, die kan worden geregeld in het hotel waar u van plan bent om te verblijven. Er zijn vele Cahors goedkope hotels beschikbaar en u kunt vinden over hen EasyToBook.com.

Veelbezochte bestemmingen in Frankrijk
Meer bestemmingen in Frankrijk
Topbestemmingen wereldwijd:
Bekijk meer bestemmingen
Easytobook.com heeft een gemiddelde review score van 4.7 uit 5 , gebaseerd op 4.518 reviews.

Geef deze referentie door aan de medewerker van onze klantenservice als dat nodig is, dan kunnen we u beter helpen