0 hotels in Vayrac
  •  De beste beschikbaarheid in alle prijsklassen
  •  Top klantenservice en hulp bij het boeken
  •  Veilig boeken en directe bevestiging

Goedkoop overnachten in Vayrac? Vind hier alle hotel aanbiedingen!

[Find hotels on the map] Bekijk de hotels op de kaart

Gelegen aan de oevers van de rivier de Dordogne, Vayrac is de belangrijkste stad van Haut Quercy du Nord in het kanton van Lot en is de gastheer van vele nationale markten en beurzen. Vlakbij ligt het oude slagveld van Uxellodunum in Puy d'Issolud, waar de Romeinen vochten de Galliërs en die is nu een nationale historische site. Hotels kunnen gereserveerd worden via EasyToBook.com, en vooraf reserveren is aan te raden als u op zoek bent naar hotels. Vayrac zelf heeft een aantal historische gebouwen zoals de kerk van St Martin, die dateert uit de vijftiende eeuw en talrijke oude huizen in de Quercy stijl.

In het nabijgelegen Martel, een stoomtrein neemt de bezoekers al het prachtige platteland langs kastelen en de Dordogne-vallei. Activiteiten op de rivier zijn kano verhuur voor een dag of weekend en vissen. Lokale culinaire specialiteiten foie gras en moer op basis van oliën. Vayrac is het Franse platteland op z'n best en een ideale uitvalsbasis voor een bezoek aan de Dordogne.

Veelbezochte bestemmingen in Frankrijk
Meer bestemmingen in Frankrijk
Topbestemmingen wereldwijd:
Bekijk meer bestemmingen
Easytobook.com heeft een gemiddelde review score van 4.7 uit 5 , gebaseerd op 4.518 reviews.

Geef deze referentie door aan de medewerker van onze klantenservice als dat nodig is, dan kunnen we u beter helpen